Kvalitní motorkářské příslušenství pro všechny moto nadšence.

Oblečení

Kvalitní kožené a textilní moto oblečení. Mezi oblečení na motorku patří originální moto bundy, moto kalhoty a kombinézy z nejlepších nepromokavých materiálů, odolné proti oděru.

Helmy

Moto přilby jsou zcela zásadní bezpečnostní moto vybavení. Elegantní a propracované otevřené moto přilby na skútr, chopper a uzavřené integrální moto přilby na cestovní motocykly.

Boty

Motocyklové boty patří k nedílné součástí moto oblečení, zajišťují pohodlný a bezpečný pohyb při jízdě. Veškeré motocyklové boty jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, podléhající normám EU.

Kufry

Kufry na motorku, rolky na motorku, válce na motorku, různé brašny, které můžete nainstalovat na motorku a převážet tak velké množství věcí. Na výběr máte mnoho nejrůznějších velikostí a provedení.

Bezpečnost

Reflexní vesty a doplňky patří mezi důležitou součást každého motocyklisty. Reflexní vesty a pásky prokazatelně zvyšují viditelnost jezdce, a to zejména ve snížených viditelných podmínkách.

Bazar

Prodáváme a vykupujeme moto oblečení, bundy, kalhoty, kombinézy, boty, kufry, bezpečnostní a ostatní moto příslušenství.